Firma  

Hanna Bieńkowska


Szanowni Państwo,

Firma HANNAH powstała w roku 1981. Początkowym zakresem działalności było projektowanie odzieży i artystyczne krawiectwo miarowe. Wraz ze zmianą systemu polityczno- gospodarczego firma przekształciła się i dostosowała do aktualnych możliwości rynkowych.

Obecnie HANNAH łączy trzy gałęzie działalności gospodarczej:

  • produkcję kokard ozdobnych do opakowań z taśm powierzonych i własnych. Posiada najbogatszą ofertę wstążek dekoracyjnych w Polsce. Wysoka jakość wykonania kokard oraz kotylionów, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliło zdobyć zaufanie wielu kontrahentów na ternie Polski i Europy.
  • import specjalistycznej pasmanterii i rzepów FASTFIX®, których jest autoryzowanym dystrybutorem. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, wyszkolony personel firmy oraz bardzo szeroki asortyment rzepów pozwala spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania klienta w zakresie tego produktu.
  • prowadzenie dwóch ekskluzywnych sklepów pod nazwą Atelier Hanny Bieńkowskiej z tkaninami i pasmanterią realizując w nich najbardziej wyszukane życzenia klientek szyjąc kreacje Haute Couture. Rokrocznie prezentując na pokazach w Polsce i za granicą, projektowane przez Hannę Bieńkowską kolekcje, w których umiejętnie łączone są wymogi chwili obecnej z profesjonalizmem dojrzałego krawiectwa, tworząc wysmakowany styl swobodnej ponadczasowej elegancji.
HANNAH - biuro


Firma HANNAH współpracuje z kontrahentami w wielu branżach na rynku Polskim i Europejskim dostosowując warunki współpracy oraz ofertę do oczekiwań klienta. Przeprowadzane inwestycje pozwalają na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług i umacnianie pozycji na rynku.

Właścicielką firmy HANNAH jest Hanna Bieńkowska laureatka „Złotej Igły” i „Złotej Pętelki”, wyróżniona nagrodą za „Jakość, Kreatywność i Styl” oraz nagrodzona w roku 2013 „Luksusową Marką Roku” a w roku 2014 wyróżniona statuetką „Sukces Roku”.


Z poważaniem


Hanna Bieńkowska

właściciel