Rzepy FASTFIX: rzepy samoprzylepne na kleju, rzepy pasmanteryjne do przyszywania, rzepy plastikowe niskoprofilowe i wysokoprofilowe, rzepy w taśmach i krążkach, paski rzepowe, rzepy do kabli, samogaszące rzepy ognioodporne FRT, rzepy nie odbijające podczerwieni IRR i wiele innych...

Bardzo dobre jakościowo rzepy w atrakcyjnej cenie!


Doskonałej jakości rzepy FASTFIX® - standardowe i na kleju, w taśmach i krążkach - w przystępnej cenie!

Rzepy FASTFIX® o bardzo dobrej jakości. Setki różnych rodzajów - od standardowych w taśmach poprzez rzepy samoprzylepne, na kleju, w taśmach i krążkach, rzepy grzybkowe, paski rzepowe, rzepy do kabli, rzepy plastikowe, aż po projektowane zgodnie z życzeniami Klientów.

Rzepy charakteryzują się: trwałością, odpornością na pranie oraz siłą połączenia i spójnością haczyków. Tkane z poliamidu lub poliestru, rzepy ognioodporne, rzepy elastyczne, rzepy wytapiane itd. Do przyszywania, naklejania, zgrzewania. Tradycyjne haczykowe oraz grzybkowe.

Rzepy mogą być stosowane w każdym domu, biurze, samolocie, szpitalu..., można je znaleźć wszędzie - od oceanicznej głębi po kosmiczną przestrzeń.

Doskonałej jakości rzepy FASTFIX® w przystępnej cenie! Sprzedajemy rzepy na kleju, do przyszywania, rzepy do kabli, rzepy motoryzacyjne, rzepy do militariów...
Rzepy pasmanteryjne Fastfix do przyszywania

Rzepy tekstylne

Rzepy pasmanteryjne znajdują zastosowanie w szerokiej gamie produktów i branż. Składniki haczyków współpracują z wieloma materiałami. Nadają się do prania na mokro i sucho. Zgodne z REACH i ROHS.
Dane techniczne potwierdzone badaniami w niezależnym laboratorium.


Dowiedz się więcej »
Rzepy na kleju Fastfix - rzepy samoprzylepne w taśmach i sztancowane w krążki, kwadraciki i inne kształty

Rzepy na kleju

Taśmy rzepowe pokryte warstwą klejącą, umożliwiającą zastosowanie na wielu powierzchniach, dobierane w zależności od przeznaczenia produktu. Dostępne w wielu rodzajach: kleje na bazie kauczuku, akrylantów, aktywowane cieplnie, chemicznie lub mechanicznie.


Dowiedz się więcej »
Rzepy Fastfix dwustronne Back to Back idealne do organizacji kabli, przewodów i światłowodów

Rzepy dwustronne

Szeroki asortyment dwustronnych taśm rzepowych, w których haczyki i pętelki są łączone ze sobą poprzez tkanie, klejenie lub wytłaczanie pozwala na szerokie ich zastosowanie w wielu branżach.

Zintegrowanie haczyka i pętelki w jednym produkcie zapewnia mocne połączenie.Dowiedz się więcej »
Rzepy Fastfix plastikowe haczyki HTH do zastosowań w przemyśle - sprzedajemy rzepy plastikowe niskoprofilowe i wysokoprofilowe.

Plastikowe haczyki

Grupa rzepów do zastosowań przemysłowych, gdzie potrzebna jest zwiększona wytrzymałość połączenia, lub niski profil haczyka, niska higroskopijność.
W połączeniu z taśmami pętelkowymi pozwalają na spełnienie najwyższych wymagań w szerokim spektrum ich zastosowań.


Dowiedz się więcej »

Szczególnie polecamy rzepy FASTFIX® dla każdej branży

velcro FASTFIX® dla branży odzieżowej - sprzdajemy rzepy pasmanteryjne do przyszywania, rzepy grzybkowe, tkaninę rzep welurowy, a także rzepy plastikowe wysokoprofilowe i niskoprofilowe

Odzież • Obuwie

Rzepy tekstylne: haczyk i pętelka
Rzepy grzybkowe: haczyk
Velour: pętelka
Rzepy plastikowe: N2 i N4, P2 i P4

velcro FASTFIX® do opakowań, przechowywania i transportu materiałów. Sprzedaż samoprzylepnych rzepów na kleju oraz rzepów plastikowych.

Opakowania • Transport

Rzepy samoprzylepne: w taśmie, sztancowane
Rzepy plastikowe: N2 i N4, P2 i P4

velcro FASTFIX® do domu i ogrodu. Oferujemy rzepy dwustronne do kabli i roślin, rzepy do przyszywania i rzepy do przyklejania oraz paski rzepowe.

Dom • Ogród

Rzepy dwustronne
Rzepy tekstylne: standard, Loop002
Rzepy na kleju: w taśmie, sztancowane
Rzepy do kabli: FAST-WRAP®

velcro FASTFIX® dla Wojska, Policji i Instytucji Rządowych. Szeroka oferta rzepów militarnych - rzepy do przyszywania w kolorystyce wojskowej i policyjnej, ognioodporne rzepy samogaszące FRT, rzepy nie odbijające podczerwieni IRR, paski rzepowe, rzepy welurowe, a także rzepy plastikowe z haczykiem niskoprofilowym i wysokoprofilowym.

Wojsko • Instytucje rządowe

  ↓ Przykłady zastosowań ↓  
Rzepy tekstylne: w kolorach militarnych
Rzepy ognioodporne: FRT
Rzepy elastyczne: petelka elastyczna
Rzepy nieczesane: petelka nieczesana
Opaski rzepowe: FAST-WRAP
Rzepy plastikowe: N2 i N4, P2 i P4
Rzepy welurowe: tkanina pętelkowa

velcro FASTFIX® dla branży medycznej. Sprzedaż rzepów do przyszywania, rzepów elastycznych, rzepów dwustronnych przeznaczonych na rynek medyczny.

Branża medyczna

Rzepy tekstylne: haczyk i pętelka
Rzepy plastikowe: N2 i N4, P2 i P4
Rzepy opaski: FAST-WRAP®,
Back to Back
Rzepy na kleju: haczyk i pętelka
Tkanina Velour: pętelka

velcro FASTFIX® do biura i branży reklamowej. Oferta rzepów na kleju, rzepów dwustronnych, rzepów plastikowych i tkaniny rzepowej welurowej.

Reklama • Biuro

Rzepy tekstylne: haczyk i pętelka
Rzepy samoprzylepne: w taśmie, sztancowane
Paski rzepowe: FAST-WRAP®,
Back to Back
Tkanina Velour: pętelka
Rzepy plastikowe: N2 i N4, P2 i P4

velcro FASTFIX® dla branży motoryzacyjnej. Sprzedaż rzepów tekstylnych, rzepów na kleju sztancowanych w dowolny kształt, rzepów dwustronnych i rzepów plastikowych spełniających normy branży auto-moto.

Branża motoryzacyjna

Rzepy tekstylne: haczyk i pętelka
Rzepy na kleju: w taśmie, sztancowane
Opaski rzepowe: FAST-WRAP®
Rzepy plastikowe: N2 i N4, P2 i P4

velcro FASTFIX® dla branży przemysłowej i budowlanej. Oferta rzepów dwustronnych - pasków i opasek do kabli, rzepów plastikowych nisko- i wysoko-profilowych, a także rzepów standardowych i w wersji ognioodpornej.

Przemysł • Budownictwo

Rzepy do kabli: FAST-WRAP®,
FAST-TAPE®
Rzepy plastikowe: N2 i N4, P2 i P4
Rzepy tekstylne: standard, FRT

velcro FASTFIX® dla branzy elektrycznej, elektronicznej i IT. Wyselekcjonowane rzepy w paskach i opaskach, rzepy różnokolorowe do spinania i łączenia kabli w różnych wymiarach i grubościach.

Branża elektryczna • IT

Rzepy do kabli: FAST-WRAP®,
FAST-TIE™
Opaski rzepowe: Back to Back,
FAST-TAPE™